Mládežnické reprezentace znají své soupeře pro ME 2019

13.12.2018

V srbském Bělehradě dnes byla rozhlosována všechn mládežnická mistrovství Evropy. Níže najdete rozdělení skupin:

 

Muži U20

Místo konání: Matosinhos, Portugalsko

Datum konání: 12. - 21. července 2019

 

Skupina A: Rusko, Island, Maďarsko, Bělorusko, Irsko

Skupina B: Finsko, Bulharsko, Česká republika, Rumunsko, Albánie

Skupina C: Estonsko, Nizozemsko, Švédsko, Gruzie, Kosovo, Arménie

Skupina D: Slovensko, Belgie, Portugalsko, Makedonie, Lucembursko

 

 

Muži U18

Místo konání: Oradea, Rumunsko

Datum konání: 26. července - 4. srpna 2019

 

Skupina A: Estonsko, Belgie, Polsko, Bulharsko, Švýcarsko, Rumunsko

Skupina B: Gruzie, Ukrajina, Irsko, Makedonie, Dánsko, Slovensko

Skupina C: Izrael, Česká republika, Bosna a Hercegovina, Island, Lucembursko, Norsko

Skupina D: Švédsko, Maďarsko, Bělorusko, Portugalsko, Kosovo, Rakousko

 

 

Muži U16

Místo konání: Podgorica, Černá Hora

Datum konání: 8. - 17. srpna 2019

 

Skupina A: Švédsko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Kosovo, Norsko

Skupina B: Nizozemsko, Gruzie, Česká republika, Portugalsko, Irsko, Kypr

Skupina C: Černá Hora, Ukrajina, Bělorusko, Island, Dánsko, Švýcarsko

Skupina D: Finsko, Velká Británie, Belgie, Rumunsko, Slovensko, Rakousko

 

 

Ženy U20

Místo konání: Klatovy, Česká republika

Datum konání: 3. - 11. srpna 2019

 

Skupina A: Srbsko, Lotyšsko, Španělsko, Portugalsko

Skupina B: Belgie, Maďarsko, Litva, Bělorusko

Skupina C: Česká republika, Švédsko, Rusko, Polsko

Skupina D: Francie, Itálie, Německo, Nizozemsko

 

 

Ženy U18

Místo konání: bude upřesněno

Datum konání: 6. - 14. července 2019

 

Skupina A: Itálie, Německo, Chorvatsko, Belgie

Skupina B: Maďarsko, Srbsko, Rusko, Bělorusko

Skupina C: Francie, Španělsko, Česká republika, Izrael

Skupina D: Lotyšsko, Polsko, Litva, Bosna a Hercegovina

 

 

Ženy U16

Místo konání: bude upřesněno

Datum konání: 16. - 24. srpna 2019

 

Skupina A: Francie, Německo, Litva, Dánsko

Skupina B: Itálie, Maďarsko, Rusko, Finsko

Skupina C: Španělsko, Lotyšsko, Belgie, Švédsko

Skupina D: Česká republika, Turecko, Polsko, Řecko

 

 

 

 

 

 

zpět